+372 5196 8889

Oleme avatud 8 – 17 E-R

Search
Close this search box.
Rent/Teenused

Rendi

Inverter-Generaatori-Rent-3800W-Daewoo-GDA4500iSE-Elektronet-1 (2)
Pakume rendiks ratastel kaasaskantavat inverter tüüpi generaatorit. Üritustele, autosuvilasse või ootamatute elektrikatkestuste ajaks. Parim viis tagamaks endale stabiilne elektriühendus.
Inverter-Generaatori-Rent-2200W-Daewoo-GDA2500iS-Elektronet (2)
Pakume rendiks kaasaskantavat inverter tüüpi generaatorit. Üritustele, autosuvilasse või ootamatute elektrikatkestuste ajaks. Parim viis tagamaks endale stabiilne elektriühendus.
Maandusvarda tampija lööja
Pakume rendiks maandusvarraste tampijat koos otsikuga. Meie otsik sobib Gromtor ja OBO FT tüüpi tsingitud maandusvarrastele. Otsik fikseerub maandusvarda teravikuga.
Valguskett
Pakume valguskette pulmade, pidude, festivalide valgustamiseks. Valguskettidest saab moodustada mitmesaja meetriseid jadasid. Valguskett on ilmastikukindel mille ühenduskohad on diskreetsed ja niiskuskindlad.
thumbnail
Oled mõelnud, et sooviks pere või sõpradega koos matkama minna, aga päris rohu sees telgis magada ei tahaks? Pakume rentimiseks mahukat ja ilmastikukindlat auto katusetelki, kuhu mahub 3 inimest. 

Teenused

Valgustite remont Tartus
Pakume valgustite remonti ja hooldust nii LED, luminofoor (päevavalgus) kui ka kõrgsurve tehnoloogial põhinevatele valgustitele.
Kingapress
Pakume teenusena Tartus kaablikingade pressimist. Sagedasti pressimist vajavad kaablikingad: Kilbi toitekaablid, Päikesepaneelide MC4 hülsid, Auto akuklemmid, Akusõidukite ühendused (tõstukid ja väiksem tehnika), Kaablite jätkuhülsid ja palju muud.

Särts, mida vajad!

Rekvisiidid

Poe kontaktid

© 2024 Elektronet